Skip links

Explore
Kaydır

Dijital iletişim danışman firmanız olalım.

Size ne sunuyoruz ?

Dijitalde her markanın ona yol gösterecek güvenilir bir danışmana ihtiyacı var. Markanızın web ve sosyal medya kanallarında atacağı her adımda, Motto Mou dijital strateji danışmanlığı markanıza kılavuzluk etmek amacıyla sunduğumuz kritik önemdeki hizmetlerimizden biri ve bu hizmeti, üst düzey yönetici kadromuzla sunuyoruz…

Dijital İletişim Danışmanlığı

Dijitalde markanızın faydalanabileceği fikirler, içgörüler ve öneriler sunan alanında uzman ekibimizle dijital kanallardaki stratejinizi şirketinizin hedeflerine uygun şekilde belirlemenize ve/veya yeniden şekillendirmenize yardım ediyoruz.

SWOT Analizi

Dijital Strateji Danışmanlığı hizmetimizde, aynı zamanda dijital alanlardaki iş birliği ve yatırım fırsatlarını, sektörel trendleri ve yeni iletişim kanalları gibi en güncel imkanları size düzenli olarak bildiriyoruz. Markanızın dijital mecralardaki imajını kurgulayabilmeniz için, markanızın bulunduğu sektörü, pazarı ve mevcut rakiplerinizi dijital kanallar yardımıyla analiz ediyoruz, benchmark ve SWOT analizleri oluşturuyoruz.

Üst Düzey Kadro Ekibi

Üst düzey yönetici kadromuz tarafından sunulan dijital strateji danışmanlığı ile ilgili tüm detayları ve/veya markanızın özel ihtiyaçlarına yönelik ne gibi hizmetler sunabileceğimizi duymak isterseniz, bunları size aktarmaktan büyük memnuniyet duyarız.

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital pazarlama danışmanlığı, markaların internet ortamındaki bilinirlik düzeyini arttırmak ve müşteri kitlesini büyüterek daha fazla kazanç sağlamasını amaçlamaktadır

Dijital pazarlama danışmanlığı, markaların internet ortamındaki bilinirlik düzeyini arttırmak ve müşteri kitlesini büyüterek daha fazla kazanç sağlamasını amaçlamaktadır. Dijital pazarlama altındayapılan faaliyetlerin merkezini İnternet siteleri, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya mecraları, mobil aplikasyonlar, e-postalar, Google ve Youtube oluşturmaktadır.

Dijital pazarlama danışmanlığı nedirsorusunu dile getiren firmalar, çoğunlukla çalışmaların hangi alanlarda yapılacağını merak etmektedir. Dijital pazarlama uzmanları için, internette var olan her bir platform, online pazarlamanın bir aracıdır. Ayrım gözetmeksizin her imkan değerlendirilmektedir. Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında aşağıdaki mecralarda emek harcanmaktadır:

  • İnternet Sitesi: E-ticaret için kullanılan her bir web sayfası, forum, blog ve haber siteleri ile ürün listeleme mağazaları bu kapsamdadır.
  • Arama Motorları: Google, Yandex, Bing ve Youtube gibi arama motorlarında firmanın, markanın ya da ürünün öncelikli olarak listelenmesi için yapılan çalışmalardır.
  • Sosyal Medyalar: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve Linkedin merkezli girilen tüm içerikler dijital pazarlama danışmanlığı için önemlidir.
  • E-mail Pazarlama: Hedef kitleye gönderilen e-mailler doğru kurgulandığı takdirde onların ilgisini çeker ve postalara abone olarak firmayı yakından takip ederler.
  • İçerik Pazarlama: Blog metinleri, ürün açıklamaları, online broşür ya da dergi gibi içerikler; hedef kitlenin ürüne ya da hizmete olan dikkatini güçlendirir.
  • Mobil Pazarlama: Mobil uygulama kullanımının artması ile birlikte internet siteleri için yapılan dijital pazarlama danışmanlığı mobil uygulamalarda da devam ettirilmektedir.
  • İtibar Yönetimi: İnternet kullanıcıları bir ürün ya da hizmet almadan önce onunla ilgili araştırma yaptıklarından yorum, şikayet, beğeni, ürün puanı gibi konularda olumlu izlenim yaratılmalıdır.

Ülkemizin en değerli markalarına hizmet veren Motto Mou, dijital pazarlama danışmanlığı alanındaki hızı ve başarısı ile markaların dikkatini çekmektedir. Ayrı uzmanlık gerektiren tüm platformlar için deneyimli dijital pazarlama danışmanı bulunduran ajansımız, organik çalışmalar ile markanızın ivmesini arttırmaktadır. Viral ve Inbound pazarlama alanında lider ajanslardan biri olarak kaliteli marka algısını garanti etmektedir.

İş birliğine önem veren danışman kadromuz, firmanızın isteklerini önemsemekte ve ona uygun stratejiler geliştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana şeffaf hizmet politikasını ilke edinen ajansımız, çalışmaları ve sonuçları hakkında müşterilerini düzenli şekilde bilgilendirmektedir. Dijital pazarlama danışmanlığı maliyetleri bakımından da firmaların bütçelerine uygun çözümler üretmekte ve kısıtlı bütçelere sahip firmaların da online pazarda etkin olmasını sağlamaktadır. Zamanın ruhuna ayak uydurmak için bize ulaşabilir ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Size ulaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Dijital iletişim danışmanlığında yanınızdayız.

    Genellikle 48 saat içinde geri dönüş sağlanır.

Şimdi Teklif Alın

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.