Skip links

Explore
Kaydır

Sizin için üretiyoruz

Hakkımızda

Motto Mou Dijital deneyimli kurucuları ve dinamik ekibiyle başarılarla dolu ilk yılını tamamladı!

2017 yılından beri Ankara, İstanbul ve İzmir’de faaliyetlerine devam eden Mou Digital ile 2017 yılından itibaren faaliyetleri süren Motto Pro prodüksiyon, uzun yıllar süren çözüm ortaklığı sonunda güçlerini birleştirdi ve 2020 yılında yeni bir marka için tek çatı altında toplandı: Motto Mou!

Şirket kurucu ortaklarından Hande Kanyılmaz; iletişim, itibar yönetimi, dijital iletişim, dijital pazarlama konularında 2013 yılından beri özel sektör, kamu, siyasi liderler vb. partnerler ile çalışmakta ve bu alanda danışmanlık vermeye devam etmektedir.

Şirket kurucu ortaklarından Cihan Horozoğlu ise prodüksiyon, yönetmenlik, video ve fotoğraf kurgusu alanlarında 2012 yılından itibaren uzmanlığıyla birçok kurum ve kuruluş ile işbirliği yapmış ve projeler yürütmüştür.

Motto Mou şimdiye kadar birbirinden farklı sektörlerden birlikte çalıştığı 100’den fazla iş ortaklığının yanında, ‘Bankofest XXX’ ve ‘Tokyo 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Türk Milli Takımları İletişim Partnerliği’ gibi uluslararası alanda yürüttüğü projeleri ile de deneyimine deneyim katmaya devam ediyor.

Motto Mou Ajans olarak kuruluşumuz itibarı ile gücümüz ve deneyimimiz sayesinde sektörde kendini hemen gösteren bir değişim başlatmış bulunmaktayız. Ekibimiz gittikçe büyürken partner firmalarımız ile bu keyifli süreci geçirmeye devam ediyoruz.

Sektörler: Tarım, Gübre & İlaç Sanayi, Vakıf Üniversiteleri, Kamu Kurumları, Siyasi Partiler, Siyasi Liderler, Oteller, Restoranlar, Gece Kulüpleri, Yeme-İçme Sektörü, Mermer Firmaları, Festival ve Organizasyonlar, Özel Projeler

Neden tercihiniz biz olmalıyız.

Duyarlı
Ekip
1500+
Yapılmış İş
98%
Olumlu Müşteri Geri Bildirimi
Hızlı
Çözümler

Performans Odaklıyız!

Sürekli güncel kalan, yenilikleri takip edebilen, değişen ya da gelişen ihtiyaçlara cevap vererek büyümek isteyen her marka ile başarı dolu bir yolculuğa hazırız.

Profesyonel ve Disiplinliyiz!

Markanız için tüm dijital ihtiyaçlarınızı titizlik ile analiz ediyor ve gereken çözümleri zamanında uyguluyoruz.

Yenilikçi ve Vizyoneriz!

Her gün gelişen ve yenilenen trendleri takip ediyor ve stratejilerimizi markanızın gelecek hedeflerine odaklı olarak kuruyoruz.

Genç ve Deneyimliyiz!

Senelerdir sektörde tecrübe edinmiş Motto Mou ekibi olarak dijital dünyanın dinamiklerini kullanıyor ve performansınızı ortaya çıkarıyoruz.