Skip links

Explore
Kaydır

Sizin için tasarlıyoruz.

Size ne sunuyoruz ?

Süreçleri beraber yönetiyor ve istekleriniz ile planlama arasında gereksiz vakit kayıplarını önlüyoruz. Zamandan tasarruf ediyor, sonuç odaklı çalışıyoruz.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Web sitenize giren ziyaretçilerin web sitenizi daha rahat kullanmaları açısından kullanımı kolay ve anlaşılabilir tasarım

Destek & Güncelleme

Bizden aldığınız her türlü hizmet süresince yanınızdayız. Her an destek alabilmeniz için 7/24 buradayız.

Wordpress

İletişim Yönetim Sistemi

Web sitenizde oluşturulan formlar sayesinde müşterilerinizle kolaylıkla iletişime geçebilir ve onlardan bilgi alabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

%100 Seo Uyumlu Alt Taban

Web siteleri sınırsızca genişletilebilir yapıda olduklarından, geniş içeriğe sahip bir web sitesinde, web tasarımcı zamanının büyük bölümünü içeriğin yerleştirilmesi için harcar. Ayrıca, örneğin web sitenizde olmasını istediğiniz bazı nitelikler için size özel kodlar yazılması gerekebilir. Bu gibi nedenlerle web sitesi tasarımında, yapılacak projeyi görmeden ortalama bir fiyat bile vermek mümkün değildir. Web tasarımınız konusunda fiyat verebilmemiz için öncelikle ne türde bir çalışma istediğinizi öğrenmeli ve içeriğiniz hakkında fikir sahibi olmalıyız.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.

Web tasarım, internet ortamında sizin veya işletmenizin tanıtılması amacıyla hazırlanan web sitenizin tasarım sürecidir.

Web sitenizin barındırıldığı yerin adıdır.

SEO (Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu) web sitenizin alanına uygun anahtar kelimeler üzerinden arama motorlarına uygun olarak düzenlenmesi ve bulunabilirliğinizin arttırılması için yapılan çalışmanın adıdır.

Sıralama garantisi verilemez biz dahil kimse Google partner statüsüne sahip değil.
Sıralama garantisi vermek gerçeklikten uzak sözler vermek demektir.
Biz yükselme garantisi veriyoruz.

Seo’da yükselmeye hazır olun.

Arama motorlarında üst kısımda yer alın.

    Genellikle 48 saat içinde geri dönüş sağlanır.

Şimdi Teklif Alın

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.